Kolorowe warsztaty miksowania z Aura Mix&Go pro


W czerwcu otrzymałam zaproszenie od firmy Russell Hobbs na warsztaty kulinarne. Z przyjemnością wybrałam się do Wrocławia by uczestniczyć w ( jak się później okazało ) pysznych warsztatach miksowania różnych koktajli . Cała impreza odbyła się w Cafe Flora, która okazałą  się bardzo ciekawym miejscem we wrocławskim Ogrodzie Botanicznym.

Zaczęliśmy od "wykładu" na tematy zastosowania danych składników koktajli, zasad ich łączenia i wpływania na nasz organizm. Zostały nam również przedstawione różne gotowe przepisy na koktajle w zależności od celu jaki chcemy dzięki nim osiągnąć.
Następnie przeszliśmy do praktycznej strony całego spotkania czyli do miksowania własnych połączeń. Do dyspozycji mieliśmy wiele produktów, od owoców, warzyw przez płatki ryżowe, otręby do soków czy mleka. Zaczęłam eksperymentować z różnymi produktami, jedna okazały się świetne a inne nie do końca jednak więcej było pyszności niż nieudanych miksów. Wszystko to przygotowaliśmy za pomocą  miksera Aura Mix&Go pro, który radził sobie nie tylko z owocami ale też z twardymi orzechami czy sypkimi płatkami.
Raz jeszcze dziękuje ekipie Russell Hobbs za bardzo miło spędzony czas, za wszystkie wskazówki i optymistyczną atmosferę ! Poniżej przesyłam kilka przepisów stworzonych przez specjalistów :)* Część zdjęć pochodzi z bloga przesympatycznej Marzeny z bloga : nakółkach.com

7 komentarzy:

 1. Super ujęcia! <3
  Zapraszam na nowy post, moje podsumowanie lipca ♥
  Pozdrawiam! bitherphobia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe warsztaty, sama chętnie wzięłabym w takich udział :)
  www.alexsypien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam ten mikser, można go było zdobyć w Oriflame ;p Żałuję, że nie przypilnowałam, bo by mi się przydał taki :) Chociaż ja w sumie nie korzystam z przepisów, mam ich trochę, ale nie chce mi się patrzeć czy wszystko mam, z reguły mam stałą listę zakupów i z niej korzystam czasem coś nowego dodam. Cóż, chyba będę miała o co prosić na urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne zdjęcia, dużo w nich pyszności, a warsztat, że tak powiem przydatny i owocny. :)

  conowegoumarty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne warsztaty, także bym chciała z nich korzystać. Pozdrawiam :)
  sweethings-andmore.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Mmmmm uwielbiam takie koktajle i smoothie, własnie jedno pochłonełam czytając twojego posta ;))
  Najlepiej żeby był kwaśny i orzeźwiający , pychotka :))

  http://whisperyourlove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialne warsztaty dla osób zainteresowanych tym tematem :) Wszystko wygląda smakowicie :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger