Dzień kobiet

Na wstępie życzę Wam kochane kobietki wszystkiego o czym tylko zamarzycie ! :) Mam nadzieję że dzisiejszy dzień będzie dla Was miły i pozytywny.  Ja sama od rana w pracy jednak już o 18 wybieram się na seans KINA NA SZPILKACH organizowanego przez Cinema3D w Galerii Glogovia.
Jest to cykliczne wydarzenie, które przeznaczone jest wyłącznie dla kobiet -  więc to idealna okazja do ciekawego spędzenia tegorocznego Dnia Kobiet. To 3 raz gdy idę na to wydarzenie, za każdym razem jest to świetnie spędzony czas czy to z mamą czy przyjaciółką. Idealna okazja do oderwania się od codziennych spraw, relaksu i spotkanie z kulturą. Spotykamy się na godzinę przed seansem, wznosimy toast lampką szampana, możemy również wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Tym razem na ekranie zobaczymy m.in. Agnieszkę Więdłochę i Mikołaja Roznerskiego podczas premiery komedii romantycznej "Kobieta sukcesu "

Oto krótki opis filmu

"Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne."

Co myślicie o takim wariancie spędzania Dnia Kobiet ? Pochwalcie się jakie Wy macie plany na dzisiaj :)

3 komentarze:

  1. Też byłam w kinie :)Niestety nie było specjalnego wydarzenia ale i tak miło się oderwać od codziennych obowiązków :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja byłam wczoraj cały dzień w pracy ale za to na weekend jedziemy z mężem w góry ! Fajnie że u ciebie dzieją się takie fajne rzeczy jak Kino na Szpilkach :)

    OdpowiedzUsuń
  3. bardzo fajny film, oglądałam go ostatnio:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger