Dzień Ojca | Porsche 911 | Chocolissimo

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. To już w piątek ! Jeśli jeszcze nie wiecie co podarować swojemu Tacie z tej okazji to zachęcam do zapoznania się z tym wpisem.

Jeśli Wasz Tato podobnie jak mój uwielbia słodycze to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na czekoladki, pralinki a także czekoladowe figurki marki CHOCOLISSIMO. Jest to świetna alternatywa do tradycyjnych prezentów, które nierzadko stwarzają nam problemy. Możemy wykorzystać czekoladowe produkty jako miło urozmaicenie większego prezentu. Wybór jest na tyle duży że dla każdego Taty znajdzie się coś wyjątkowego. Chocolissimo umożliwia nam podarowanie spersonalizowanego prezentu bliskiej osobie. Twój Tato jest majsterkowiczem i domowa złotą rączką ?  Podaruj mu skrzyneczkę z czekoladowymi narzędziami.  Jeśli jest zapalonym mechanikiem lub po prostu uwielbia samochody, możesz sprawić mu czekoladową wersje porshe. Bardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest pudełeczko pysznych, ręcznie robionych pralinek lub oryginalny karnet z mini czekoladkami, ukrytymi w małych okienkach.
Warto zaznaczyć że produkty te są wykonywane ręcznie z największą starannością o szczegóły. Widać to zwłaszcza przy wszelkiego rodzaju czekoladowych figurkach.


2 komentarze:

 1. Świetny prezent! Tym bardziej jeśli tata lubi słodycze:))

  Zapraszam na nowy post, a w nim relacja
  z ważnego dla mnie wydarzenia ♥

  Mój blog: KLIK
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow ale świetny pomysł na prezent, mojemu dziadkowi na pewno się spodoba!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger