Wieczór Panieński | Zestaw upominkowy z eprezenty.pl

Organizowany tydzień czy dwa przed ślubem wieczór panieński zdobywa w Polsce coraz większe grono sympatyków. Jest to idealna okazja do spotkania się na luźnym gruncie przed weselem. które bądź co bądź potrafi być dość stresującym wydarzeniem. To moment na wesołą zabawę, chwilę rozrywki czy pełnego relaksu.
Taki wieczór może być organizowany na wiele sposobów. Osobiście byłam na dwóch imprezach tego typu, które bardzo się od siebie różniły. Zazwyczaj cały wieczór jest niespodzianką przygotowywana wyłącznie przez świadkowa i zaproszone koleżanki. Pierwszym było wyjście do baru i wesoła zabawa, drugim zaś spokojna posiadówka z mnóstwem humoru i ploteczek w domu przyszłej żony. Bez względu na to gdzie i w jaki sposób spędzicie ten wieczór warto zadbać o drobne upominki dla panny młodej. Można podarować zabawne upominki jak dedykowane gry planszowe, niezbędniki żony. Dobrym pomysłem jest również biżuteria np. z personalizowanym grawerem. Jeśli jednak wolimy podarować coś praktycznie aczkolwiek personalizowanego i osobistego to warto rozpatrzyć ofertę strony ePrezenty.pl. To właśnie w tym sklepie znajdziemy ciekawy zestaw upominkowy z możliwością personalizacji. W skład zestawu wchodzą 2 ręczniki oraz filiżanka ze spodkiem i łyżeczką. Co najważniejsze to to że zarówno na dużym ręczniku jak i filiżance mamy możliwość umieszczenia dedykowanego haftu. Tuż pod haftem " NAUGHTY GIRL " dodajemy imię osoby, którą chcemy obdarować takim zestawem. Imię te pojawi się zarówno na większym, kremowym ręczniku jak i na filiżance. Mniejszy ręcznik w kolorze czerwieni pozostaje gładki. Taki zestaw będzie prezentem zarówno praktycznym jak i humorystycznym. Dodatkowo  każda kobieta doceni fakt personalizacji. Każda kawa w takiej oryginalnej filiżance na pewno będzie przypominać o miłym wieczorze z przyjaciółkami. Całość zapakowana jest w leciutki koszyczek i celafon z ozdobnymi wstążeczkami, przez co jest gotowy do wręczenia.

Co myślicie o takim pomyśle na prezent na wieczór panieński ?

4 komentarze:

  1. naprawdę świetny pomysł, pamiątka na wiele lat:)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny zestaw, uniwersalny prezent :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten sklep ma mnóstwo ciekawych rzeczy :) Podoba mi się ta opcja haftowania imienia czy innych napisów na ręcznikach :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger