Halloween | notino.pl

Już za chwilę czeka nas Halloween i kolejny powód do zabawy. Wiem że nie wszyscy są zwolennikami tego "święta zza oceanu" jednak mimo wszystko uważam że to fajna opcja nie tylko do zabawy dla dzieciaków ale i dla dorosłych. Coraz częściej i w Polsce organizowane są imprezy stricte związane z Halloween, najczęściej są w formie " balu przebierańców".
Taka impreza moim zdaniem to idealna okazja do wykazania się kreatywnością i naszymi zdolnościami artystycznymi. Nasze przebranie powinno być uzupełnione obowiązkowo w mroczny, straszny albo śmieszny makijaż. Sklep NOTINO ułatwia nam stworzenie halloweenowego makijażu dzięki swoim promocjom, które przygotowali specjalnie z tej okazji. Na stronie znajdziecie całą zakładkę Halloween poświęconą tej tematyce. Poniżej przygotowałam Wam małe zestawienie produktów, które mogą się nam przydać przy tworzeniu naszego mrocznego makijażu. 

Notino przygotowało specjalne zestawienia kosmetyków marki NYX, którymi przygotujecie makijaże w 3 różnych klimatach. 
 W naszym halloweenowym koszyku nie może zabraknąć takich pozycji jak gąbeczki i pędzle do makijażu. Stworzymy nimi nie tylko podstawową bazę ale i wszelkiego rodzaju ozdobne kreski czy wzory dzięki małym, precyzyjnym pędzelkom. 

Równie ważne są kolorowe paletki cieni do powiek. Możemy nimi wyczarować mroczne smooky eye czy zalotne kocie oko. Możemy je również wykorzystać do niestandardowego konturowania twarzy. 

Włosy! Prawie bym zapomniała o tak ważnym elemencie naszego przebrania! Marka Loreal daje nam nawet możliwość zmiany koloru naszych włosów jedynie na 1 dzień. Halloween to idealna okazja na szaleństwo i "zafarbowanie" włosów na różowy, niebieski czy zielony kolor. Skusisz się ? 

Po skończonej imprezie przychodzi czas na najważniejszą czynność jeśli chodzi o makijaż. Nie, nie jest to konturowanie czy utrwalanie ale zmywanie! Mam na myśli prawidłowo i dokładnie wykonany demakijaż. Jeśli chodzi o kosmetyki do demakijażu to ja osobiście najczęściej stawiam na płyny miceralne. Jeśli borykacie się z suchą lub wrażliwą cerą to warto spróbować mleczka do demakijażu, które również nawilży naszą skórę. 

Jak się Wam podobają moje propozycje ? Zachęcam do zaglądania na stronę Notino.pl, gdzie znajdziecie jeszcze więcej halloweenowych promocji!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger