Sierpniowe testowanie: Eveline 3w1 Multi Action

Przez sierpień miałam okazję testować 4 nowości firmy Eveline. Przetestowałam,oceniłam,zrecenzowałam a teraz podzielę się tym z wami:) Na pierwszy ogień idzie:


 3w1 60-SEKUNDOWY WYSUSZACZ,UTWARDZACZ,NABŁYSZCZACZ
PRZEDŁUŻONA TRWAŁOŚĆ I WYSOKI POŁYSK LAKIERU


Producent pisze:

Kompleksowe rozwiązanie 3 w 1, które zapewnia szybki i trwały manicure. Wysusza lakier w ciągu 60 sekund, utwardza i nadaje wysoki połysk. Przełomowa technologia oparta na kompleksie Long-Gloss Complex tworzy na paznokciach trwałą i lśniącą warstwę, która chroni i przedłuża efekt manicure'u nawet do 10 dni! Dodatkowo sprawia, że paznokcie są o wiele mocniejsze, nie rozdwajają się i nie żółkną. Maksymalnie utwardza i zwiększa ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zawiera filtry, które chronią lakier przed blaknięciem i matowieniem.

Moje zdanie:

Moja pierwsza próba wymówienia pełnej nazwy zakończyła się śmiesznym seplenieniem :)
Byłam bardzo ciekawa produktu ponieważ z natury jestem niecierpliwa i prawie za każdym razem gdy malowałam paznokcie to zawsze musiałam o coś zachaczyć lub rozmazać lakier:(
Testowanie zaczęłam od momentu gdy tylko go otrzymałam.Szczerze się zdziwiłam gdy nałożyłam lakier,odczekałam 2 minuty a następnie pokryłam paznokcie preparatem.
 Zauważalne jest mocne utwardzenie płytki paznokcia oraz wysoki połysk( co mnie bardzo cieszy )
Producent zapewnia przedłużenie trwałości lakieru nawet do 10 dni. Szczerze się przyznam że tego punktu osobiście nie sprawdziłam,ponieważ po 5 dniach ( z paznokciami w idealnym stanie ) nie wytrzymałam i zmyłam by zmienić kolor.Preparat jest przezroczysty w przeciwieństwie do odżywki Eveline 9w1.

Podsumowanie:

Preparat spełnił wszystkie moje oczekiwania.Mocne lsniące paznokcie i trwały kolor to to co dla mnie ważne przy manicurze. Cena ( w moim rossmanie ok.12zł /12ml ) sprawia że każdy może sobie pozwolić na piękne paznokcie każdego dnia, w każdej sytuacji nawet jeśli jesteśmy mocno spóźnione ( a mnie to często spotyka )7 komentarzy:

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger