Depilacja z Eveline

Ultradelikatny krem do depilacji miejsc wrażliwych pozwala nam na praktycznie natychmiastowe ozbycie się niechcianych włosków. Wystarczy zaaplikować krem ( uważając na to by go nie wetrzeć w skórę ) na 5 minut by nasza skóra była gładka. Przy tworzeniu kremu użyto formuły Capislow, która zapobiega szybkiemu odrastaniu włosków. Podczas testowania obawiałam się podrażnienia jednak  zawarte w produkcie olejek arganowy, wyciąg z jedwiabiu i aloes zapobiegają takim przykrym doświadczeniom.
Gdyby jednak wystąpiły możemy użyć złotego kompleksu 7 olejków 8w1 z tej samej serii Just Epil! Zawiera on olejki tj:
*arganowy
*rumiankowy
*słonecznikowy
*lawendowy
*sojowy
*rozmarynowy
*z nagietka oraz witaminę E
Wszystkie te składniki pozwalają nam cieszyć się gładką, delikatną skórę bez cienia podrażnień. Stosowałam go bezpośrednio po depilacji, co skutkowało bezproblemową depilacją.
W mojej ocenie olejek jest bardzo wydajny ze względu na swą konsystencję. Do kremu dołączona jest jak zwykle szpatułka do rozprowadzania kremu jak i usuwania włosków. Jak w większości tego rodzaju kosmetyków zapach kremu do depilacji nie jest zbyt przyjemny, jednak olejek gwarantuje nam lekki świeży zapach ( jak dla mnie kwiatowy, może ze względu na olejek lawendowy )
 Jakich produktów Wy używacie do depilacji?

2 komentarze:

  1. Używam kremu Joanna, jest tani i w miarę w porządku, ciekawa jestem czy ten by się lepiej spisał.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger