Przygoda w prezencie na Święta ? | Prezentokracja.pl

Do świąt pozostało 10 dni. Co roku jest to gorący okres jeśli chodzi o planowanie, obmyślanie i kupowanie prezentów, które wręczamy pod choinką. Osobiście najważniejsze prezenty mam już nawet zapakowane i teraz spokojnie kończę drobniejsze zakupy.
W ostatnim czasie spojrzałam całkiem inaczej na kwestie prezentów. Dlaczego skupiamy się na wręczaniu materialnych upominków ? Może warto pomyśleć nad czymś oryginalniejszym niż tradycyjne prezenty ? A gdyby tak wręczyć w prezencie PRZYGODĘ ?! Jak to możliwe ? Z pomocą przychodzi PREZENTOKRACJA.PL możliwość podarowania bliskiej osobie przeżycia, wrażenia czy wyprawy. Na stronie znajdziemy prezenty takie jak : weekend w SPA, loty szybowcem, skok ze spadochronem, nurkowanie, jazdy rajowe, terenowe ale również degustacje win, wyjścia do teatru i opery, masaże i wiele wiele innych. Zachęcam do zapoznania się z ofertą strony, która jest bardzo szeroka.
Na koniec mam dla Was niespodziankę ! Wraz z PREZENTOKRACJA.PL mamy dla was konkurs. Do wygrania jest LOT W TUNELU AERODYNAMICZNYM ! Co należy zrobić ?


1.Polub profil : Prezentokracja i Fashionsmachines.blogspot.com na facebooku
2. Polub i udostępnij post konkursowy
3. Opisz najciekawszy prezent jaki otrzymałaś/eś lub dałaś/eś w prezencie !

Najbardziej kreatywna odpowiedz wygrywa lot w tunelu aerodynamicznym w lokalizacji dostępnej na stronie prezentokracja.pl

ZAPRASZAM DO UDZIAŁU !
Na zgłoszenia czekam do 23 grudnia a wyniki opublikuję już w Wigilię :)

Co myślicie o takiej formie prezentów ? A może wolicie tradycyjne upominki ? Dajcie znać w komentarzu.

2 komentarze:

  1. właśnie szukam prezentów :-) fajna stronka !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. ^^^ Widziałaś ceny? Strasznie drogo wychodzą te atrakcje - jak dla mnie to się nie opłaca :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger