Mikołajkowe Spotkanie Blogerek | Relacja

10 grudnia, po prawie roku czasu ponownie znalazłam się w poznańskiej kawiarni Ptasie Radio. Przyczyną mojej wycieczki do Poznania po raz kolejny było spotkanie blogerek. Tym razem jednak zostałam zaproszona przez Kamilę, która z pomocą Kasi zorganizowały całe spotkanie.

Na spotkaniu zjawiło się 10 blogerek i to tych modowych jak i kosmetycznych. Nie obyło się od rozmów na każdy temat, śmiechu plotek a nawet porównywania pracy blogerki modowej i kosmetycznej ;) Jeśli już wspomniałam o pracy blogerek to muszę powiedzieć że podczas spotkania odwiedziła nas Agnieszka i opowiedziała o pozycjonowaniu - bardzo ważnej rzeczy, na która do tej pory nie zwracałam większej uwagi. Postanowiłam sobie jednak że od nowego roku skupię się na tym bardziej. Spotkanie trwało zaledwie 3 godziny, przez co nie do końca uważnie słuchałam tego wykładu bo zewsząd nadpływały ciekawe tematy do rozmów z pozostałymi dziewczynami. Swoją obecnością uraczyła nas również Agata z firmy Stenders wręczając każdej blogerce pięknie zapakowany i pachnący prezent. Przed spotkaniem nie znałam żadnej uczestniczki osobiście, jedynie Julię i Darię śledziłam na bieżąco na blogach. Po spotkaniu przybyło mi kilka kolejnych osób do obserwowania ponieważ każda z dziewczyn prowadzi ciekawy blog i warto je odwiedzać.
Jak możecie się domyślać całe spotkanie minęło bardzo szybko, dla mnie wręcz za szybko ;) Na koniec spotkania Kamila rozdała każdej uczestniczce mnóstwo upominków od firm, które zechciały urozmaicić nam spotkanie. Wkrótce pojawi się wpis z dokładnym opisem firm, które sponsorowały nasze spotkanie a tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami samego spotkania. Bardzo się cieszę że mogłam poznać tak sympatyczne osoby.

( Zdjęcia zapożyczone od Darii, Kasi i Kamili )

Zachęcam do odwiedzania blogów dziewczyn, które miałam okazję wtedy poznać :)

1. Kamila http://kamilaocieczek.blogspot.com/
2. Julia : https://juliettecapuleti.com/
3. Daria : http://porcelain-desire.blogspot.com 
4. Kasia : http://stylowamisja.blogspot.com/
5. Magda : http://magdalaperle.blogspot.com/
6. Kasia : http://kasiakoniakowska.blogspot.com/
7. Natalia : http://lakierkowe-szalenstwo.blogspot.com/
8. Monika : http://monaries.blogspot.com/
9. Magda : http://madziakowo.blogspot.com/

Prowadzicie swojego bloga ? Byłyście kiedyś na takim spotkaniu ? Dajcie znać  w komentarzach !

4 komentarze:

  1. Dopiero zaczęłam niedawno :D Bardzo chętnie wybrałabym się na takie spotkanie i poznała inne dziewczyny z pasją :D

    Pozdrawiam :D
    Jagoda z mrsblueberry3.blogspot.com :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger