Świąteczny prezentownik dla Niego

Już czas najwyższy by przedstawić Wam moje propozycje prezentów dla naszych ojców, braci czy mężów. Jeszcze nie tak dawno myśl o tym co kupić facetowi spędzała mi sen z powiek. Teraz jednak sytuacja wygląda zgoła inaczej i obmyślanie jak i samo pakowanie prezentów to dla mnie jeden z ulubionych elementów nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Dzisiaj postanowiłam podzielić się z Wami moimi pomysłami na prezenty dla Waszych facetów. W grudniu obdarowuję bliskich dwukrotnie, 6 grudnia na Mikołajki jak i 24 grudnia na Gwiazdkę. Są to idealne momenty na sprawienie bliskim radości i zapewnieniu o naszej pamięci.

1. Dla zaczytanego

Książki to moim zdaniem idealny prezent bez względu na wiek i płeć. Każdy powinien czytać książki czy gazety. Nie ważne o czym, ważne że pozwalają się nam odprężyć, pobudzić wyobraźnię, wzbogacić naszą wiedzę czy słownictwo. Książka jest również bardzo "łatwym" w doborze prezentem. Zostało opublikowanych naprawdę multum tytułów na tysiące tematów. Dla panów mogą to być kryminały ( mnóstwo ciekawych tytułów oferują polscy autorzy ) czy biografie. Jeśli jednak książki w formie papierowej to dla niego przeżytek, warto przemyśleć zakup elektroniczny czytnik np. Kindle.


2. Dla brodacza...

i nie tylko. Moda na brody trwa w najlepsze, coraz więcej panów decyduje się na jej zapuszczenie czy oryginalną stylizację. Nie wszyscy jednak pamiętają że o zarost też trzeba odpowiednio zadbać. Raz już wspominałam na blogu że w takim przypadku super prezentem będzie trymer do brody. Osobiście w zeszłym roku postawiłam na trymer do brody i włosów marki Philips - do tej pory słyszę jak super się sprawuje. Jeśli jednak do zapuszczania brody mu daleko i woli gładką skórę twarzy to możesz postawić na  maszynkę do golenia Gillete Fusion Proglide Flexball, która zasilana jest na baterie a jej wymienne ostrza wystarczają na dłużej.


3. Dla melomana
Facet uwielbia słuchać muzyki ? Świetnie ! Jeśli dana osoba ma swoją pasję to wybranie jej prezentu jest  ułatwione. Możemy kupić nowy krążek ulubionego wykonawcy czy porządne słuchawki, które zadbają nie tylko o komfort słuchania ale również o prawidłowy słuch ( o tym zazwyczaj zapominamy)

4. Dla mężczyzny aktywnego

Siłownia to jego dom a czas wolny najchętniej spędza pływając czy  jeżdżąc na rowerze? Możesz w łatwy sposób sprawić mu radość. Postaw na wykupienie karnetu VIP lub dodatkowe zajęcia z trenerem osobistym. Mogą to być również bardziej materialne rzeczy jak np. nowy strój, odzież termiczna, kask na snowboard czy rowerowy licznik przebiegu.


5. Dla Pana eleganckiego

Według mnie każdy facet ubierając garnitur wygląda na bardziej przystojnego. Wybór prezentu w tej grupie możemy rozpatrywać pod kątek wieku. Dla naszych ojców prezentem idealnym mogą okazać się klasyczne spinki do mankietów lub krawat a dla brata lub męża oryginalna koszula czy muszka w zabawny wzór, pamiętając jednak by nie były kiczowate.

Mam nadzieje że mój prezentownik Wam się przyda. Jeśli masz już gotowy prezent lub pomysł to podziel się nim śmiało w komentarzu. Zainspirujmy się wzajemnie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger