WSPOMNIENIA Z PERSALO.PL

Kto z Was wywołuje jeszcze zdjęcia ? W dobie wszelakiego rodzaju cyfrowych gadżetów, które umożliwiają nam przeglądanie zdjęć w każdej chwili, w każdej sytuacji często zapominamy że najprzyjemniej przegląda się te tradycyjne i namacalne. Miło jest usiąść przy popołudniowej kawie, zrelaksować się i przeglądnąć ulubione zdjęcia. 

Możliwość wywołania zdjęć w niebanalnej formie kwadratów jak z polaroida daje nam firma PERSALO, zapewne większość z Was ją zna ponieważ wcześniej funkcjonowała pod nazwą PROJEKTOGRAM. W bardzo łatwy sposób, na ich stronie internetowej sami wybieramy i projektujemy zdjęcie po zdjęciu. Możemy nawet sami wybrać kolor ramki, ja zdecydowałam się na prostą biel jednak do wyboru jest jeszcze róż i czerń. Dużym plusem jest to, że program sam podpowiada nam czy dane zdjęcie ma wystarczająco dobrą jakość - pozwala to na uniknięcie rozczarowania przy odbiorze zdjęć. Po zaprojektowaniu i zamówieniu po 3-4 dniach mamy zdjęcia już u siebie. Tu muszę zwrócić uwagę na to iż są one pięknie zapakowane w estetyczne pudełeczko - śmiało możemy je tam na stałe przechowywać.

Podejrzewałam że zdjęcia będą cienkie i jakby foliowe. Tutaj zostałam pozytywnie zaskoczona ponieważ zdjęcia są dość grube i sztywne. Jest to duży plus, ponieważ wysoka jakość pozwoli nam długo cieszyć się wydrukiem  i powracać wspomnieniami do przyjemnych chwil. Kwadratowe zdjęcia mogą również pełnić funkcję ozdobną, widziałam sporo inspiracji z ich wykorzystaniem. Sama zastanawiam się nad zrobieniem małej girlandy z tych zdjęć.


Na stronie PERSALO znajdziecie również personalizowane kalendarze,  poduszki czy plakaty z użyciem waszych zdjęć.
Co myślicie o wywoływaniu zdjęć ? Wolicie tradycyjną ich postać czy jednak cyfrową ? :)6 komentarzy:

 1. Ja bardzo lubię wywoływać zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 2. Znam dobrze tą firmę bo mam od nich poduszkę. Jestem zachwycona jakością.
  Piękny wpis jak zawsze :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wywołuje zdjęcia bo co innego ujrzeć je i trzymać w ręce a co innego obrzejrzec je na laptopie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia!


  Zapraszam do mnie:
  BLOG

  INSTAGRAM
  Odwdzięczam się za każdą obserwacje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękna pamiątka takie zdjęcia, zawsze będzie co wspominać na stare lata;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger