Jaki wybrać plecak szkolny?

Jaki wybrać plecak szkolny?

       Niebawem zaczyna się rok szkolny, a z nim masa przygotowań, zakupów, podejmowania wyborów. Przede wszystkim do szkoły należy wybrać odpowiedni plecak. Jest to bardzo ważne, ponieważ plecak szkolny będzie codziennym towarzyszem dziecka przez większość dnia. Musi być odpowiednio dobrany do wieku i sylwetki dziecka. Oczywiście musi też spełniać kryteria estetyczne i modowe posiadacza. Warto mieć także na uwadze do której klasy idzie dziecko i ile będzie musiało nosić w plecaku. 


Plecaki szkolne od Brytyjka.pl

Według mnie, najbardziej uniwersalnymi plecakami do szkoły są przede wszystkim te z usztywnionymi plecami i dnem. Na rynku jest cała gama tego typu produktów w kilku rozmiarach, tak aby dobrać plecak do sylwetki dziecka. Plecaki szkolne z oferty sklepu Brytyjka.pl to modele zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Plecaki od Brytyjki są solidne, w wielu modelach nie tylko plecy i dno jest usztywniane, jak również ramiączka, co zdecydowanie podnosi komfort użytkowania. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest także siateczka na plecach i ramiączkach, tak jak w plecaku na poniższym zdjęciu:

 Dzięki takim rozwiązaniom, zapewnia się cyrkulację powietrza. Warto pamiętać także o dużej ilości dodatkowych kieszonek i schowków. Dziecko musi mieć dobrze zorganizowaną przestrzeń w plecaku, tak aby mieć w nim porządek i pomieścić wszytki potrzebne gadżety.

Modne plecaki młodzieżowe 

       Inaczej sprawa plecaków wygląda wśród starszej młodzieży. Ci z reguły, chcą mieć przede wszystkim plecak modny. Kwestie zdrowia czy wygody, schodzą na dalszy plan. Młodzież nie lubi nosić sztywnych, wypchanych plecaków. Wolą coś bardziej swobodnego i luźnego i właśnie dla nich sklep brytyjka.pl regularnie rozszerza kolekcję plecaków vintage. Bardzo popularne i w modnych fasonach plecaki młodzieżowe uszyte z kanwasu, czy jeansu także nadają się do szkoły, co prawda, pomieszczą mniejszą ilość książek, ale są równie wytrzymałe, jak typowe plecaki szkolne.
 Powyżej: Plecak uszyty z 100% denimu, marki Black Sheep

Końcówka sierpnia to zawsze wyzwanie dla rodziców i ich pociech, jaki plecak wybrać. Zawsze warto jednak pamiętać o tym, aby plecak był przede wszystkim wygodny. W dobie ogromnego wyboru na rynku plecaków, na pewno uda znaleźć się idealny model, który będzie praktyczny, wygodny i modny. 
 

3 komentarze:

  1. Ten w motyle skradł moje serce❤️ Mimo że do szkoły już nie chodze, to na wyjazdy czy na uczelnię byłby idealny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie się podoba dżinsowy i w czasach szkolnych nawet miałam podobny.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger