Spotkanie blogerek we Wschowie

W zeszłą sobotę uczestniczyłam w spotkaniu blogerek we Wschowie. Spędziłyśmy świetne popołudnie w małym lecz pięknie ozdobionym lokalu przy rynku. Mimo niezbyt sprzyjającej aurze za oknem rozmowom, śmiechom i żartom nie było końca.
Na sam koniec spotkania zabrałyśmy się do losowania upominków od różnych firm, które zgodziły się je przesłać. Zaczęło się wielkie testowanie gramatur i zapachów. Moim osobistym faworytem zapachowym stały się arbuzowe kosmetyki firmy Apis i truskawkowy peeling do ust firmy Coloris :)
Towarzyszyło nam 2 facetów i trzeba przyznać że oby porządnie wykorzystałyśmy :P Michał już tradycyjnie zajął się oprawą fotograficzną spotkania natomiast Patryk dzielnie rozlosowywał upominki :)
Sobota nie zakończyła się spotkaniem ponieważ po powrocie wybrałam się na kolejne "prywatne" spotkanie przy piwie :)


Romwe Boho Paisley Romper
$11.99 on May 29th, starting at 1:00AM(GMT), 24 hours only.
You will save 57%.
Free shipping worldwide. 


A jak Wam minął weekend? :)

4 komentarze:

  1. Genialne takie eventy! :) Czy któraś jest ze Wschowy? Mam tam znajomego :D Zapraszam na nowy post; relację z krakowskiego Festiwalu Nauki! :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zazdroszczę. Chciałabym chociaż raz na owym być, ale sądzę, że mam zbyt mało popularny blog i w ogóle, haha :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Zazdroszczę :) Mam nadzieję, że kiedyś będę miała okazję być na takim spotkaniu, ale póki co moj blog jest zbyt młody ha ha:) http://zmierzam-na-szczyt.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger