odmień swój pokój | PIXERS

 Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam zmieniać wystrój pomieszczeń. Niestety rzadko mam czas jak i fundusze na jakieś większe remonty ale znalazłam na to prosty pomysł. Tak naprawdę w dobrym wystroju wnętrza chodzi o prostotę i minimalizm.
Całą "robotę" tworzą dodatki i ich kolory. Idąc tym tropem postanowiłam zrobić małą rewolucję w moim pokoju i przemalować na biało moje ciemnofioletowe ściany. Był to strzał w 10, ponieważ mój mały pokój stał się i jaśniejszy i optycznie większy. Dodatkowo teraz białe ściany tworzą idealną "bazę" całego pomieszczenia. Przy białych ścianach można dowolnie dobierać i modyfikować kolory dodatków. I to właśnie na dodatkach dziś się skupię i przedstawię firmę PIXERS.PL
To właśnie na tej stronie znalazłam bardzo ciekawy pomysł na zagospodarowanie ścian. Mianowicie zamówiłam naklejkę na ścianę z nadrukowaną mapą świata w pastelowych kolorach. Taki motyw od razu przydał mi do gustu, na stronie znajdziemy mnóstwo grafik map świata i nie tylko. Jakość wykonania jest bardzo wysoka a montaż szybki i prosty. Dodatkowym atutem jest fakt że taką naklejkę można naklejać wielokrotnie na różne powierzchnie. Na stornie można samemu zdecydować o rozmiarze danej naklejki, ja wybrałam dość małą ale na większej można by śmiało zaznaczać miejsca na świecie, w których już byliśmy - świetny pomysł dla amatorów podróży dużych i małych ;)

Ponadto wybrałam dla mamy obraz na płótnie do kuchni z motywem suszonych ziół i lawendy. Jest to bardzo fajny dodatek, który nawiązuje do gotowania i różnych przypraw. W tym przypadku również możemy wybrać dowolny rozmiar a także umieszczenie grafiki w poziomie lub pionie. Grafika jest najwyższej jakości i nie można mieć pod tym względem żadnych zastrzeżeń. Baza PIXER liczy tysiące różnych obrazów, które możemy wykorzystać jako naklejki, obrazy, fototapety itp.
4 komentarze:

 1. Uwielbiam takie ozdoby :)

  http://allegiant997.blogspot.com/2016/09/cudowna-trojca.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super pomysł! :)
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fototapety do kuchni kupiliśmy w https://uwalls.pl/ i teraz wszyscy nasi goście proszą o namiary do projektanta, szkopuł w tym, że sami wszystko zrobiliśmy.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger