Zapach w twoim domu | iperfumy.pl

Czym jest zapach ? Na pewno czymś co towarzyszy nam w każdej sytuacji, mimo że niekiedy nawet tego nie odczuwamy a tym bardziej nie zwracamy na to uwagi. Zapach ma wbrew pozorom bardzo duże znaczenie w naszym życiu. Zapach wpływa na nas, nasze zachowanie czy samopoczucie. Wiecie że zapach wypływa na nas nawet podczas zwykłych, codziennych zakupów ?  Sklepy zlecają lub same opracowują mieszankę zapachu, używanego w każdym salonie danej marki, który ma na nas wpływać. Gdy podczas zakupów towarzyszy nam miły, słodki czy intrygujący zapach wprowadza nas to w lepszy humor a co za tym idzie kupujemy więcej i więcej. Dziś jednak nie do końca o tym chcę opowiedzieć. Skupię się na tym jak poprawić zapach w naszym otoczeniu. Niejednokrotnie widzimy czy słyszymy reklamy o odświeżaczach powietrza. Wymyśle zapachy, formy, wielkości i rodzaje. Wybór jest na prawdę duży i trudno wybrać ten najodpowiedniejszy dla nas. Na rynku jest bardzo szeroka gama zarówno zapachów odświeżających jak i form w jakich są ukryte. Spraye, mgiełki, perfumy,granulki a nawet specjalne chusteczki zapachowe. Dla mnie prócz zapachu bardzo ważna jest też forma w jakiej on się znajduje. Dlatego prócz funkcjonalności dany odświeżacz musi posiadać odpowiedni wygląd. Sama zdecydowałam się na odświeżacz powietrza z Air Wick Freshmatic z białym, eleganckim i ozdobnym zarazem automatycznym urządzeniem rozpylającym o zapachu Cool Linen & White Lilac. Jest to połączenie zapachu świeżej, orzeźwiającej bawełny i białego bzu. Z racji tego że zarówno świeża pościel jak i zapach bzu bardzo  ładnie pachnie oczekiwałam tego samego od odświeżacza. Na szczęście się nie zawiodłam i codziennie mogę się cieszyć moim ulubionych zapachem. Sam odświeżacz jest schowany w estetycznym opakowaniu, którego wygląd możemy sami wybrać z dostępnej oferty. Jeśli chodzi o jakość zapachu muszę potwierdzić że zarówno zapach Cool Linen &White Lilac jak i Turkusowa Laguna, którą mam okazję aktualnie testować jest wystarczająco trwały i mocno wyczuwalny. Dzięki temu że odświeżacz ten jest automatyczny, możemy sami ustalać jak często uwalnia się zapach. Co jeśli aerozol się skończy ? Wystarczy wymienić wkład i przedłużyć świeży zapach w naszym domu.  Na stronie iperfumy.pl znajdziemy wkłady wymienne ale również inne "formy" odświeżaczy powietrza : świeczki zapachowe Air Wick, dyfuzory zapachowe z patyczkami, aerozole, woski a nawet kominki zapachowe. Jest więc w czym wybierać ;)

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Perfumy mają to do siebie, że zazwyczaj pachną na naszym ciele a nie w mieszkaniu :) Do pomieszczeń bardziej nadają się neutralizatory zapachu https://neutralizatoryzapachu.pl które z pewnością zabijają te brzydkie i przywracają normalny zapach domu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście same perfumy zazwyczaj mają ładny zapach, ale służą przede wszystkim do tego aby właśnie ten zapach nosić na nas. Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem jest postawienie w mieszkaniu oczyszczacza powietrza https://zdrovi.pl/k/oczyszczacze-powietrza/ jeżeli mamy w zamiarze oddychać cały czas powietrzem najwyższej jakości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie zapachy na pewno są ładne, ale raczej służą one do perfumowania ciała a nie robienia ładnego zapachu w naszym domu. Ja bardziej stawiam na sprawdzone nawilżacze powietrza https://duka.com/pl/agd/nawilzacze-powietrza i jestem zdania, że właśnie takie elementy wpływają na to jak będzie nam się oddychało.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 fashionsmachines , Blogger